Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк "Зорница" и почина на място, съобщават за Флагман очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на предполагаемия самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на човека е покрито с бяло платнище. Съседите са шокирани. Те не можеха да повярват, че точно този човек би сторил подобно нещо.
По информация на Флагман се касае за 82-годишен мъж, който е живеел на шестия етаж със съпругата си. Скочил е от страната на входа, където има сериозна растителност, но за съжаление се е приземил върху капака на Ауди.
Преди малко на място пристигна и трупна линейка. Човекът е починал на място.
