Кола се вряза в дентален кабинет в София

Кола се вряза в дентален кабинет в София
26.06.2026 10:29

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.

Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник".

По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. За това сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката.

Източник: novinite.bg

България
Подобни  

Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си

26.06.2026 12:27    

Преди заседанието на Светия Синод патриарх Даниил коментира намере

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии. Точката беше беше включена в дневния ред в началото на пленарното заседан

Божидар Божанов, ДБ: Във Варна организирана престъпна група е завзела общински и държавни имоти

Във Варна организирана престъпна група е използвала фалшиви нотариални актове, за да завземе множество общински и държавни имоти, каза Божи

Синя България: Против сме намерението на Радев за закриване на Комисията по досиетата

Синя България е категорочно против намерението на управлението на Радев Комисията по досиетата да бъде на практика закрита и документите й да се пр