Без коалиции, без сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго.
Това написаха от ГЕРБ-СДС след публикуването на първите резултати от вота, представени от социологическите агенции.
Без коалиции, без сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго.
Това написаха от ГЕРБ-СДС след публикуването на първите резултати от вота, представени от социологическите агенции.
Източник: epicenter.bg
"Идеята е третия и четвъртият имот да имат малко по-ви
„Бих желал да сме свършили много повече работа в Народното събрание досега, но направихме някои неща, които са важни – променихме начин
Хубаво е Олег Невзоров да разкаже кой създаде у него впечатлението, че в нашата държава може да направи неща, които нямат нищо общо със закона. Пос
Във вторник, на международния ден на Олимпизма, президентът Илияна Йотова ще награди учениците с най-добри резултати на "Президентския тест" от ини